AUDIA Flight 100 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Jiná barva
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Koncový zesilovač třídy A, 2x 100W/8Ohm

  Audia Flight 100 - Power Amplifier.
  The uniquely designed circuitry of the Audia Flight 100 provides a powerful output with ultra-wide bandwidth and a high slew rate for a detailed, fast and smooth sound. The stable, high current capability increases bass response and gives the Audia Flight 100 control over even the most difficult loudspeaker loads. The Audia Flight 100 allows the listener to hear the recording in a powerful, accurate and musical way. The Class A, dual-mono design ensures high resolution and low noise. Two 700VA epoxy sealed toroidal transformers, sixteen transistors per channel enable the amplifier to deliver wide dynamic range with greater headroom extension.

  ------[ O značce AUDIA ]---------------------------

  Tato precizní Italská značka sice nepatří mezi matadory High End, přesto je již uznávanou velíčinou v kategorii Top. Vyniká naprosto nekompromisní konstrukcí, vynikajícím zvukem a skvělým designem, tak typickým pro jakýkoli italský produkt. Můžeme směle prohlásit, že Audia svými vlastnostmi překoná obvykle přístroje s dvou a více násobnou cenou ze světové extratřídy.
  Opravdový Top High End pro fajnšmekry, kteří nechtějí platit horentní sumy za mnohdy vyčpělé legendy…
  Kdo okusil kvalitu čisté třídy A, ten má většinou v otázce zesilovače jasno. Prozatím nikdo nesestrojil lépe hrající zesilovač, žádné jiné zapojení nemá tak hladký a nezkreslený zvuk. Jediným limitem je zbytek řetězce. Audia Flight 100 je reference!
  Design produktů Audia je dokonalý. Mistrovská je i úroveň zpracování. I vypnuté přináší produkty Audia radost z nevšedního designu. Solitéry,které dotvoří jakýkoli interiér. Kvalita připomíná švýcarské hodinky. Přesnost a nekompromisnost.

  Jiné barevné provedení

  černá, stříbrná

  Zvětšit obrázek
  Barva: černá
  249 990,00 Kč  Ks
  Zvětšit obrázek
  Barva: světlá metalíza
  249 990,00 Kč  Ks