CAMBRIDGE AUDIO AM Topaz set + Hi-Fi dárek


 • CAMBRIDGE AUDIO • CAMBRIDGE AUDIO

  Sestava zesilovače + CD přehrávače série Topaz

  Sestavy stereo

  CAMBRIDGE AUDIO


  1 až 2 dny
  2 kusy v balení

  CAMBRIDGEAUDIOAMTopazset
  • 12 770,00 Kč
   10 553,72

  Počet kusů:

 • Popis
 • Video Video
 • Jiná barva
 • Doplňky
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Sestava zesilovače + CD přehrávače série Topaz ve složení: zesilovač AM10 Topaz + CD přehrávač CD5 Topaz

  Kvalitní ekonomická stereofonní sestava zesilovače + CD přehrávače série Topaz ve složení:  .: Zesilovač AM10 Topaz
  Pokud hledáte zesilovač, jehož kvalita se nikdy nezhorší, AM10 představuje to, nač vaše uši čekaly. A se skutečnými 35 watty na kanál vychází ze srovnání s mnohem dražšími přístroji podstatně lépe! Pod jeho hladkým broušeným aluminiovým exteriérem je těžké si představit jeho bezporuchový vnitřní design – který čeká, až probudí vaši hudbu k životu. Se silným zesilovačem vyrobeným z diskrétních součástek a s velkým prstencovým transformátorem je AM10 opravdovým vlkem v rouše beránčím. A až se budete zajímat o příslušenství, pochopíte, že AM10 nechybí nic. Pět vstupů znamená, že můžete připojit a přidat obrovskou kvalitu všem vašim oblíbeným zařízením – CD, TV, DVD atd. – a je zde dokonce i zabudovaný předzesilovač, který umožňuje okamžité připojení vašeho gramofonu. Se všemi těmito vstupy je nezbytné se správně orientovat a elegantní displej AM10 vás plně informuje o zdroji a hlasitosti. A nakonec i dodané dálkové ovládání znamená, že si můžete užít většinu své hudby, kdykoli chcete vypnout.

  .: CD přehrávač CD5 Topaz
  CD přehrávač s kvalitním převodníkem (DAC) Wolfson WM8725 odešle plnohodnotně signály do vašeho připojeného zesilovače Topaz.


  Navrženo a konstruováno s nadšením v Londýně, Anglie.
  TOPAZ - je čas znovu objevit hudbu …
  Nastražte uši, jak může hudba opravdově znít s Topazem – zcela novým konceptem v audio zábavě od hi-fi značky oblíbené v Británii.
  Topaz je opravdu dokonalá řada vysoce hodnotných samostatných hi-fi přístrojů od společnosti Cambridge Audio designovaných od základu v Británii a každý z nich vám zaručuje zcela novou úroveň hudebních zážitků. Ať máte rádi jakoukoli hudbu a jakkoli rádi ji posloucháte, čeká na vás model Topaz, abyste z ní měli co nejvíc.
  Díky řadě zesilovačů, které podporují iPod/MP3, integrovanému přijímači a špičkovým CD přehrávačům překypujícím funkcemi, je ideální čas zbavit se univerzálních zábavních systémů a objevit, jak může hudba doopravdy znít.
  A opravdový hi-fi zvuk nemusí znamenat velké ošklivé krabice. Topaz má nádherný, hladký celokovový design, který vyzařuje kvalitu a byl stvořen tak, aby dokonale zapadl do vašeho domova.
  Tak na co čekáte? Jakkoli máte rádi svou hudbu, Topaz vám nabízí úžasnou hodnotu!

  Proč ji koupit?
  Ekonomická sestava opravdu kvalitních audiokomponentů (!!) pro ty, jimž zvukově už nevyhovuje stereosystém all-in-one, která vás mile překvapí nejenom svou nízkou cenou.

  Jiné barevné provedení

  Zvětšit obrázek
  Barva: černá
  12 770,00 Kč  Ks