CAMBRIDGE AUDIO Minx 325 set 5.1 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Video Video
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • 5.1 Sestava reproduktorů Minx ve složení : 5x repro Min 20 a sub.X500.

  Barva: bílá/černá  Minx 325 domácí kino - tento drobný systém 5.1 byl vyvinut podle potřeb nejnáročnějších milovníků filmů a zasadí Vás přímo do centra děje, aniž byste museli sdílet svůj domov s ošklivými černými krabicemi.

  Přidáním druhého reproduktoru do každého satelitu, získává tato úžasná sestava pro domácí kino ještě větší hloubku a dynamiku a okamžitě odhalí svou sílu, jakmile se rozehraje hudba, dialogy a efekty.

  Systém Minx 325 je také skutečné basové eso díky ještě silnějšímu digitálnímu subwooferu o výkonu 300W.

  Užasný systém Minx 325 je navržen tak, aby si poradil i s těmi největšími místnostmi a obohatil Vaši lásku k hudbě a filmům, tak jako nikdy dříve.


  Proč zní Minx lépe než ostatní ... ?
  Vědecký vklad do systému Minx se těžko vysvětluje, ale velká část jeho kouzla vychází z intenzivního dvouletého vývojového programu techniků Cambridge Audio s cílem dosáhnout mimořádný zvuk z neuvěřitelně malých krabiček.

  Technologie BMR (Balanced Mode Radiator) v každém satelitním reproduktoru Minx

  Měniče BMR od Cambridge Audio využívají patentované principy “ohybové vlny”,
  které jsou běžně k vidění v moderních plochých panelových reproduktorech, v kombinaci s předozadním pístovým pohybem jako u tradiční konstrukce reproduktorů. To dává Minxu mnohem širší frekvenční rozsah oproti reproduktorům srovnatelného typu, s mnohem hlubšími a mohutnějšími basy a s neuvěřitelně prostorovým zvukem. Je zcela přirozené, že chcete, aby Vaše reproduktory pěkně zapadly do vašeho domova, než abyste navrhovali Váš obytný prostor podle Vašeho systému. A tady opět Cambridge Audio, díky technologii BMR, vytváří přidanou hodnotu tím, že poskytuje mnohem širší vyzařovací charakteristiku, aby se vyhnulo typickým "hluchým místům" ostatních reproduktorů a dosáhlo co nejlepšího rozprostření zvuku po celé místnosti.

  Výhody digitálního subwooferu...
  Tři výkonné subwoofery Minx nabízejí stejné vysoce pokročilé technologie a kombinují dopředu vyzařující měnič, pro ohromující údernost, s inovativním pomocným basovým zářičem (ABR)- pasivní membránou - pro dosažení vynikající účinnosti a mnohem menších rozměrů.

  Jsou také vybaveny důmyslným digitálním signálovým procesorem(DSP), navrženým softwarovými techniky Cambridge Audio, pro dosažení nejúžasnějšího výkonu z neuvěřitelně malých skříněk. Bez ohledu na tvar a velikost místnosti, DSP Minxu a jednoduchý způsob nastavení zaručí, že se Váš systém dokonale přizpůsobí téměř jakémukoliv prostoru.

  Ale zásadní je, že každý systém Minx zní opravdu kompaktně a nabízí nejčistší zvuk, ať už si užíváte živý přenos koncertu vážné hudby nebo adrenalinovou automobilovou honičku.


  Reprosoustavy Minx sjednocují rozdělené světy High-End, Luxusního Hi-Fi zvuku a Miniaturizovaného designu.

  Až do dnešního dne jste se museli jednoznačně rozhodnout mezi skvělým zvukem, ale poměrně velkými reprosoustavami nebo volbou elegantního reproduktorového mini systému, který vypadá pěkně, ale nedokáže zapůsobit na Vaší duši, když začne hrát hudba.

  Ale teď díky Minxu, si vůbec poprvé, můžete vychutnat mimořádnou úroveň výkonu a čistý přednes z překvapivě malých reproduktorů. Minx oživí všechnu Vaši oblíbenou hudbu, filmy, sport a televizní pořady tak, jak jste to nikdy nečekali.

  Tento pokrok je možný díky zásadnímu vývoji v oblasti akustiky, díky němuž může Minx poskytovat kvalitu a hloubku zvuku, která byla dříve vyhrazena jen mnohem větším reprosoustavám.
  Řada Minx byla vytvořena ve výzkumném a vývojovém centru Cambridge Audio v Londýně a je dílem týmu zapáleného touhou po neuvěřitelném zvuku. Minx zcela přepisuje pravidla toho, co je možné očekávat od miniaturních reproduktorů ...

  Vyrobeno s nadšením
  Minx je vyroben z akusticky tlumeného termo polymeru a extrudovaného hliníku, pro zajištění vysoké životnosti a je navržen tak, aby se hodil do každé místnosti ve Vaší domácnosti. Jeho elegantní organické tvary a řada možností pro umístění dělaji z Minxu skutečný designový prvek.

  Výběr ideálního systému Minx je hračka .....
  Systém Minx je navržen tak, aby jej bylo možno připojit k téměř každému receiveru pro domácí kino nebo zesilovači a aby okamžitě vyplnil Váš obývací prostor takovou kvalitou zvuku, kterou musíte slyšet, abyste jí uvěřili. Ať už plánujete maximálizovat zážitek z hudby nebo filmů, nebo chcete přidat hloubku svým oblíbeným televizním pořadům a sportu, Minx je tady, aby Vám předvédl, co Vám scházelo.
  Základem těchto systémů jsou dva typy krásných satelitních reproduktorů a tři vysoce výkonné subwoofery - všechny se dodávají v černém nebo bílém laku s vysokým leskem - z nich je možno vytvářet nepřeberné množství kombinací, tak aby Minx vyhovoval každé domácnosti.

  Ať už chcete špičku v oblasti nenápadného domácího kina nebo máte zájem o téměř neviditelný a čistý stereo zvuk, nejmenší systémy Mini Minx poskytují vše, co potřebujete, v jednom úhledném balení.

  Příslušenství Minx

  Každý satelitní reproduktor Minx můžete postavit na stůl nebo upevnit na zeď. Naše domácnosti jsou však různé, a proto jsme vytvořili řadu elegantního příslušenství, pro každou variantu upevnění.

  :: Podstavec Minx
  Tyto krásné podstavce z leštěného hliníku se připevní během několika sekund a umožní vyniknout reproduktorům Minx umístěným na skříňce nebo televizním stolku.

  :: Otočný nástěnný držák Minx
  Nabízí téměř neomezené možnosti nastavení, není šikovnější způsob upevnění reproduktorů Minx na stěnu.

  :: Nastavitelný stojan Minx
  Tento krásný stojan, vyrobený z vysoce lesklých lakovaných ocelových trubek a lepeného tvrzeného skla, je k dispozici v černé a bílé barvě. Pro co nejelegantnější instalaci, lze výškově nastavitelnou nohou snadno provléci kabel.

  Fantastické basy... ukryté kdekoli si budete přát

  Subwoofery Minx využívají propracované technologie, jako Digital Signal Processing (DSP) a Auxiliary Bass Radiator (ABR), pro neuvěřitelnou účinnost při velmi malých rozměrech.  ---[ O znače CAMBRIDGE AUDIO ]-------------------------------------

  Cambridge Audio je úspěšný britský výrobce hi-fi techniky a produktů domácího kina, který již od roku 1968 určuje nové standardy ve vývoji a výrobě těchto komponentů. Každý jednotlivý model je vybaven nejmodernějšími technologiemi a dosahuje tak maximální výkon v dané cenové kategorii.