JAMO S 805 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • 2-pásmové sloupové repro s bassreflexem, výkon 80-160 W, Frekvenční rozsahy: 49-26.000 Hz, Citlivost 88 dB, Ohmová zátěž: 8 Ohmů, Hmotnost 9,3 kg, Rozměry (V s Š x Hl): 78,7 x 19,1 x 25,2 cm. 1x5-palcový basový měnič, moderní design, magnetická mřížka, perfektní pro hudbu a filmy. Série Studio 8 je řada reproduktorů navržených pro moderní prostředí s minimalistickými prvky a ryze evropským vzhledem, s vyváženým a přirozeným zvukovým projevem.

  Jamo S 805 s elegantním a moderní designem přináší neuvěřitelný zvukový výkon, aniž zabíral hodně prostoru. Skříňka je vyrobena z MDF desky a osazena kalotovým výškovým a středobasovým reproduktorem o průměru 5 (127 mm). Akustický basreflex v přední části zvyšuje zvukový výkon v oblasti nejnižších tónů a zároveň umožňuje umístění reproduktorů až ke stěně. S 805 umožňuje všestranné možnosti využití jako součást domácího kina, nebo jako samostatný systém pro poslech hudby.

  Série reproduktorů Jamo Studio S 805 byla zcela přepracována tak, aby mohla bez problémů zapadnout v moderním prostředí. Výběr materiálů zdokonaluje čisté, minimalistické detaily tohoto zajímavého evropského designu, zatímco kompaktní návrhy skříněk jsou ideálním řešením pro podmínky bydlení ve městech po celém světě. Odnímatelná mřížka s magnetickým upevněním pro prvotřídní vzhled a ochranu reproduktorů je potažena průzvučným plátnem. Spolu se skříňkami z pevné MDF desky vytvářejí prémiový vzhled.

  Vysokotónový 1 kalotový reproduktor s technologií WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvence a spolu s dvojicí 5 (127 mm) basových reproduktorů vytvářejí vyvážený dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v přední části posiluje pásmo nejnižších tónů a zároveň umožňuje umístění reproduktorů až ke stěně.

  Kompaktní skříňka modelu Jamo S 805 umožňuje extrémně všestranné možnosti umístění, ať už je to součást vysoce výkonného domácího kina, nebo jako samostatný 2-kanálový systém pro poslech hudby v moderním obývacím prostoru. Inspirovaný s ohledem na malou velikost skříňky je S 805 je speciálně navržen tak, aby poskytoval výjimečný výkon a vyvážený, plný zvuk přesto, že je malý.

  Technické údaje:
  Frekvenční rozsah: 49 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
  Citlivost: 88 dB
  Výkon jmenovitý / špičkový 80 W / 160 W
  Jmenovitá impedance: 8 ohmů
  Vysokotónový reproduktor: průměr 25 mm (1) Soft Dome Tweeter
  Středobasový reproduktor: průměr 127 mm (5) basový Polyfiber s hliníkem pokovenou membránou
  Dělící frekvence výhybky: 2 kHz
  Materiál skříňky: MDF deska
  Rozměry: 787 mm x 191 mm x 252 mm