MAGNAT Quantum 723 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • 2-pásmová 180W regálová reprosoustava.

  2-cestný bass-reflex regálový reproduktor
  2-cestné regálové reproduktory řady Quantum 720 jsou vybaveny identickými reproduktorovými šasi jako ve větších členech série. Takže kompaktní verze také těží z vysoce kvalitních HRH výškových měničů s 30 mm textilní membránou, speciálním tlumením a ferrofluidným chlazením, stejně tak HRH měničem vyrobeným z hliníku. Za založení je zodpovědný technologií Klippel optimalizovaný 170 mm subwoofer s keramicko-hliníkovou membránou. MDF skříň se zaoblenými bočními úseky je vybavena 25 mm přepážkou s nízkou rezonancí v hedvábně matném laku. Airflex port s kulatým reflexním otvorem eliminuje proudění šumu.

  Airflex port s kruhovým reflexním otvorem pro snížení šumu větru
  Ozvučnice ve hedvábně-matném provedení
  Robustní MDF skříňka s oblými stranami a nízko rezonanční 25 mm ozvučnicí
  FE-Dynamics basový / středový reproduktor
  Ventilovaná hlasová cívka pro maximální spolehlivost
  Optimalizovaný Klippel® celkový design
  Výhybka optimalizovaná pro amplitudu a fázi s akustickými 24 dB filtry a vysoce-kvalitními komponenty

  Princip: 2-cestný bass reflex
  Vybavení: 30 mm výškový měnič
  170 mm středobasový měnič
  Citlivost (2.8V / 1m): 91 dB
  Impedance: 4 - 8 Ohm
  Doporučený výstup zesilovače:> 20 Watt
  Hmotnost: 6,7 kg

  Řada Quantum 720
  Vysoce výkonný reproduktor Quantum s elegantním stylem
  Série Quantum 720 kombinuje elegantní a diskrétní design s vysoce kvalitními komponenty a inovativními technologiemi. Výsledkem je vysoce výkonný systém reproduktorů pro akusticky náročné uživatele, kteří také dbají na kvalitu a elegantní vzhled.

  Autentické a stylové
  Reproduktory v sérii Quantum 720 jsou založeny na pevné MDF skříni s komplexním vnitřním vyztužením, stabilními příčkami s kovovými výškově nastavitelnými zkosenými hroty a 25 mm přepážkou s mimořádně nízkou rezonancí. Přepážka má hedvábně matný lak a spolu s ozvučnicí zaokrouhlenou na bocích a vzadu, nabízí série Quantum 720 stylový a diskrétní vzhled. K dispozici jsou kovové i a gumové hroty pro zajištění optimálního přizpůsobení na podlahovou krytinu.

  Exkluzivní měniče
  Celá série reproduktorů Quantum 720 je vybavena s vybranými, extrémně vysoce výkonnými měniči. Ve výškovém rozsahu se Magnat spoléhá na HRH výškové měniče s tkanou 30 mm membránou a kuželem vyrobeným z hliníku. Výškové reproduktory jsou vybaveny širokou obrubou a také mají zvláštní tlumení a Ferrofluid chlazení. Ideální podmínky pro velmi dynamický, stejně jako i transparentní, prostorový rozsah horních frekvencí. Pod nimi pracují FE Dynamics 130 mm a 170 mm basové měniče s keramicko-hliníkovou membránou a subwoofery. Stabilní ocelový koš s velkorysým otvory a ventilovanou kmitací cívkou zaručuje maximální kapacitu. Na druhou stranu je celkový design optimalizovaný technologií Klippel zaokrouhlený pevnými hliníkovými krycími kroužky.
  Povinen subwoofer nabízí velký výkon přímo dolů v nejnižších rozsazích s 300 mm vysoce výkonným basovým měničem s vysokým zdvihem se systémem magnetů optimalizovaným technologií Klippel. Pokud jde o vzhled, subwoofer vybavený výkonným 180 W RMS zesilovačem pracuje na principu downfire a výborně se hodí pro ostatní komponenty v sérii Quantum 720.

  Perfektní v detailu
  Pro minimalizaci hluku prouděním basreflexovými systémy, Airflex porty jsou velkoryse dimenzovány a zaoblené reflexní otvory jsou integrovány do všech zvukových převodníků. Kromě toho, terminály bi-wire / bi-amp s velkými šroubovými svorkami a pozlacenými kontakty jsou namontovány na obou podlahových a regálových reproduktorech. Výhybka optimalizovaná pro amplitudu a fázi poskytuje akustické 24 dB filtry, s použitím pouze těch nejpečlivěji vybraných komponentů.