ONKYO M-5000R + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Jiná barva
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Referenční koncový stereo zesilovač s technologií AWRAT a toroidními transformátory, 170W/ch trvale, mód BTL pro zdvojení výkonu.


  Nejnovější model high-endového stereo zesilovače s maximálním výkonem 170 W na kanál. Je určen skutečným audiofilům, kteří se nespokojí s kompromisy. Špičková signálová kvalita vychází z unikátní sady pokročilých technologií AWRAT (Advanced Wide Range Amplifier Technology). AWRAT mimo jiné zahrnuje technologii DIDRC (Dynamic Intermodulation Distortion Reduction Circuitry), která byla speciálně navržena pro Hi-Fi komponenty a efektivně snižuje obtěžující šum v nejvyšších frekvencích. Do množiny význačným rysů AWRAT dále patří tzv. Closed Ground-Loop Circuits neboli sofistikované uzavřené obvody, kdy každý disponuje oddělenou cestou ke zdroji napájení. Toto řešení napomáhá rušit hluk u jednotlivých obvodů.

  K minimalizování chyb při stereofonickém přehrávání zesilovač využívá dokonale vyvážené napájecí jednotky pro levý a pravý kanál. Energetická účinnost je optimalizována třístupňovými invertními obvody Darlington, které spolupracují s tzv. Quad Push-Pull systémem obsahující dva extra tranzistory pro každý kanál. Stabilní dodávky proudu poté mají na starosti masivní toroidní transformátory a kondenzátory o kapacitě 27000 µF.

  Na dílenském zpracování se rozhodně nešetřilo. Šasi zesilovače disponuje oddělenými anti-vibračními hliníkovými panely pro vršek, spodek i strany, což redukuje nežádanou interní rezonanci. V rozhraní naleznete pozlacené sloupky výstupů na reproduktory a rovněž pozlacené RCA vstupní konektory, které jsou zárukou extrémně čistého připojení. Nechybí symetrický XLR vstup pro monofonní zesílení v BTL (Bridged Transless) režimu a 12V Trigger vstup/výstup. BTL režim je možné využít pro připojení kompatibilního předzesilovače a druhého zesilovače k dosažení zdvojnásobení výstupního výkonu pro levé a pravé kanály. Přední panel zdobí rozsáhlý displej s dvojicí Wattmetrů.


  ---[ O značce ONKYO ]----------------------------------

  Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledního desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.
  Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.
  Jak naznačují dvě japonská slova (ON – zvuk a KYO – harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.
  Šíře sortimentu a design produktů osloví téměř každého. Nabídka obsahuje kromě tradičně velmi úspěšných A/V receiverů také mikrosystémy, Blu-Ray či DVD přehrávače a v neposlední řadě vysoce kvalitní Hi-Fi komponenty.

  Jiné barevné provedení

  Zvětšit obrázek
    Barva: stříbrná (silver)
  65 000,00 Kč  Ks
  Zvětšit obrázek
  Barva: černá
  65 000,00 Kč  Ks