ONKYO SKH-410


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Dolby Atmos sada dvou dřevěných reproduktorů (100W/ch) pro snadné doplnění stávajícího domácího kina na kino s technologií Dolby Atmos. Barva: černá, stříbrná.(barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)S dvojicí reproduktorů ONKYO SKH-410 máte nevšední zážitek zaručen, aniž byste museli opustit obývací pokoj. Špičkový japonský výrobce ONKYO přichází s pohodlným a cenově dostupným řešením, které přinese technologii Dolby Atmos do vašich domovů.

  Jako v kině
  Dolby Atmos představuje revoluční řešení v koncepci třídimenzionálního zvuku. Není třeba, abyste měnili přehrávač. Domácí kino stačí doplnit reprosoustavami a vlastnit kompatibilní A/V receiver. O zbytek se technologie postará sama. Speciální zvukový procesor ověří aktuální konfiguraci a vše nastaví podle prostoru, ve kterém se nacházíte.

  Pohodlná instalace
  Reproduktory ONKYO SKH-410 umožní ponechat si aktuální rozmístění vaší reprosoustavy bez nutnosti instalace stropních reproduktorů. ONKYO SKH-410 připojíte na stávající přední reproduktory či připevníte na stěnu. Přesně tak, jak vám to vyhovuje. Certifikace Dolby Atmos zaručuje, že získáte famózní objektově orientovaný zvuk. Zaposlouchejte se do zpěvu ptáků či zvuku kapek dopadajících na listy rostlin. Rázem se budete cítit, jako byste se ocitli uprostřed deštného pralesa. Máte-li rádi akci, přeneste se na závodní okruh a vychutnejte si vřavu burácejících motorů. Nechte se vtáhnout přímo do filmu.

  Bezchybné provedení
  Zapomenout nesmíme ani na kvalitní zpracování. Skříňky jsou vyrobeny z odolného dřeva a vyvedeny v elegantní černé barvě. Doplněny jsou o antivibrační gumu, která ochrání váš nábytek. Posaďte se vychutnejte si ničím nerušený zážitek.

  Klíčové vlastnosti
  Certifikace pro technologii Dolby Atmos
  80mm kónický reproduktor, širokopásmový
  Možnost umístit na přední reproduktory či připevnit na zeď
  Trvalý příkon 25 W, maximální příkon 100 W
  Kvalitní dřevěné zpracování, elegantní černá barva
  Balení obsahuje: 3m reprokabel (2×), 4 gumové podložky (2×), rám pro připevnění na zeď