PIONEER MRX-5 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Bezdrátový reproduktor s Li-Ion baterií, dual-band WiFi, Bluetooth, vestavěným Chromecastem, Spotify Connect, Deezer, Tidal, internetovým rádiem TuneIn a multi-room FireConnect, reproduktor s velkou mediální rozmanitostí a flexibilními možnostmi rozšíření, díky aplikaci FireConnect může přístroj MRX-3 být připojen ke zdrojům umístěným v jiných místnostech - například přehrávači záznamu nebo zvuku z televizoru - pokud jsou připojeny k zařízení kompatibil. s FireConnect, Audio funkce: Reproduktory: 2-pásmový (77 mm woofer x 2 + 26 mm výškový), Stereo režim Technologie FireConnect pro kombinování dvou reproduktorů,Síťové funkce : Vestavěný Chromecast, DTS Play-Fi (po aktualizaci firmware), Vícekanálové bezdrátové připojení s FireConnect (streaming z několika místností z AUX in, HDMI je k dispozici po aktualizaci firmware), Spotify, TIDAL a Deezer Music-Streaming, Internetové rádio s programem TuneInProvozní funkce: Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie, intuitivní ovládání, zabudovaný Wi-Fi® (Dual Band 5 GHz / 2,4 GHz), zabudovaná bezdrát. technol. Bluetooth (verze: 4.1 + LE, profil: A2DP / AVRCP, kodek: SBC / AAC), snadné nast. Wi-Fi pomocí AUX, aplikace Pioneer Remote App Ready (iOS / Android).

  Funkce
  Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
  Pioneer Remote App: Ready
  Bezdrátové Multi-Room Audio
  Vestavěný Chromecast
  Internetové rádio & hudba online
  Vestavěná dvoupásmová Wi-Fi
  Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth


  AUDIO
  Reproduktory: 2 dvoupásmové (2 x basový 77 mm + výškový 26 mm)
  Stereo režim od FireConnect, technologie pro kombinaci dvou reproduktorů
  SÍŤOVÉ FUNKCE
  Vestavěný Chromecast*
  DTS Play-Fi*
  Bezdrátové Multi-room Audio s FireConnect*
  Hudební streamingové služby Spotify , TIDAL a Deezer: Ready
  Internetové rádio s TuneIn

  * Vestavěný Chromecast bude k dispozici po budoucí aktualizaci firmwaru. Chromecast je ochranná známka společnosti Google Inc.
  * Play-Fi bude k dispozici po budoucí aktualizaci firmwaru.
  * Multi-Room streaming ze vstupů AUX, HDMI bude k dispozici po budoucí aktualizaci firmwaru.

  PROVOZNÍ VLASTNOSTI
  Přímá tlačítka pro intuitivní ovládání
  Vestavěná Wi-Fi (dvoupásmová 5 GHz / 2,4 GHz)
  Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth (verze 4.1 + LE, profil: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
  Snadné nastavení Wi-Fi přes AUX Pioneer Remote App: Ready (iOS/Android)

  PŘIPOJENÍ
  AUX-In
  LAN

  ROZMĚRY & HMOTNOST
  Rozměry (Š x V x H): 320 x 180 x 145 mm
  Hmotnost: 2,3 kg

  Vysoce kvalitní, multi-standardní, multi-room reproduktor s podporou mnoha mediálních zdrojů a řadou možností rozšíření, nezávislý na napájení
  Kompaktní reproduktor MRX-5 díky jeho dvěma středo-basovým reproduktorům 77mm a plnohodnotnému výškovému reproduktoru 28mm snadno vyplní celý prostor vaší oblíbenou hudbou. A navíc v něm vlastně nebudete potřebovat ani zásuvku, protože MRX-5 vydrží hrát na Li-Ion baterie až 4 hodiny. Není třeba mít obavy o to, zda přehraje vaše oblíbené streamovací služby, jako je Spotify nebo Tidal, nebo zda je obsah uložen na lokálním serveru, na mobilním telefonu či tabletu – bez ohledu na původ, formát a umístění úložiště, si k vám díky MRX-5 zvuk vždy najde tu nejlepší cestu. MRX-5 totiž podporuje veškeré relevantní standardy pro streamování, s Chromecast, AirPlay a PlayFi. Stručně řečeno: MRX-5 se přizpůsobí vašim uživatelským preferencím, místo aby vás nutil používat určité metody nebo standardy..

  Díky FireConnect se MRX-5 dokáže spojit dokonce i ze zdroji, umístěnými v dalších místnostech – jako je například gramofon nebo televizor – jedinou podmínkou je v tomto případě připojení k FireConnect-kompatibilním zařízením. Pioneer jich má ve svém sortimentu velký výběr, a FireConnect bude v blízké budoucnosti nabízet i celá řada dalších značek, pokud již tak dokonce neučinily. Jednu nebo více jednotek MRX-5, stejně jako další produkty Pioneer nejnovější generace, určené pro streamování, lze ovládat prostřednictvím aplikace Pioneer Remote App pro iOS a Android. Ale pro často používané funkce, jako je hlasitost, přeskočení nebo pozastavení, jsou tlačítka umístěna přímo na zařízení.

  PIONEER REMOTE APP READY
  Užijte si bezproblémový provoz za použití vašeho oblíbeného zařízení. Pomocí bezplatné aplikace Pioneer Remote App můžete použít váš iPad / iPhone / iPod touch nebo Android zařízení, a ovládat jím bezdrátový reproduktor, nebo přehrávat skladby uložené v telefonu. Můžete si také vybrat internetové rozhlasové stanice a přehrávat skladby z mediálního serveru.

  BEZDRÁTOVÉ MULTI-ROOM AUDIO
  Tento produkt podporuje FireConnect od Blackfire Research. FireConnect je stabilní bezdrátový protokol, který zrcadlí jakýkoli zvukový zdroj připojený ke kompatibilnímu audio produktu v hlavním místnost – od vinylu po stream audia – na bezdrátový reproduktor MRX v jiné místnosti.

  VESTAVĚNÝ CHROMECAST
  Tento produkt má vestavěnou funkci Chromecast, takže vaše mobilní zařízení můžete používat pro streamování hudby, rádia, nebo podcastů do reproduktoru. Za použití Chromecastu můžete zvuk ovládat z libovolného místa v domě, stačí mít nainstalovanou a spuštěnou aplikaci na zařízení iPhone, iPad, telefonu či tabletu s Androidem, na Mac, notebooku Windows či Chromebooku.

  INTERNETOVÉ RÁDIO & ONLINE HUDBA
  Užijte si neomezený tok hudby, sportu, diskusí, zpráv a zábavy z internetového rádia a on-line hudebních služeb, včetně Spotify , TuneIn, TIDAL, a Deezer.

  VESTAVĚNÁ DVOUPÁSMOVÁ WI-FI
  Nyní si můžete užít i síťové funkce, jako je audio streaming přes bezdrátové připojení k síti LAN. Vestavěná Wi-Fi je dvoupásmová a podporuje pásma jak 5 GHz, tak 2,4 GHz. V pásmu 5 GHz si můžete vychutnat stabilní a nepřerušovaný přenos zvukových souborů.

  VESTAVĚNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH
  Díky bezdrátové technologii Bluetooth (ver. 4.1 + LE) můžete streamovat skladby z kompatibilních zařízení velice snadno. Tento produkt podporuje A2DP/AVRCP a kodeky SBC/AAC.