YAMAHA HTR-3071 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • 5×100W, diskrétní zesilovač, HDMI (4 in/1 out), HDCP 2.2, USB, Bluetooth, Dolby TrueHD a DTS-HD, 192 kHz/24-bit Burr Brown D/A, FM tuner s RDS, 4K/60p, 4K video upscaling pro HDMI vstup, YPAO, ECO mode, Bluetooth in/out, 7,4 kg.

  Barva: černá

  5.1 kanálový AV receiver Yamaha HTR-3071 je komplexní zařízení které řídí a koriguje audio a video přístroje ve vaší domácnosti. Toto všestranné zařízení přijímá i rozpoznává nejrůznější nosiče zvukového formátu a umí s nimi pracovat. Výsledkem je čistý, bohatý a autentický zvuk jako v kině.

  Tento AV receiver vás určitě dostane svou výbavou, mnoha technologickými vymoženostmi a moderním designem, díky kterému se vyjímá v každém interiéru.

  Podpora Bluetooth
  Receiver podporuje technologii Bluetooth, takže můžete jednoduše streamovat hudbu z různých zdrojů od smartphonu, tabletu, PC až po NAS server. Aby byl přenos zvuku přes Bluetooth vždy dokonale čistý a v prvotřídní kvalitě, podporuje receiver také Yamaha Compressed Music Enhancer.

  Nejnovější standard technologie Bluetooth navíc umožňuje nejen hudbu přijímat, ale slouží i jako vysílač například pro Bluetooth sluchátka či reproduktory.

  Dokonalý obraz
  Kromě dokonalého prostorového zvuku jistě oceníte i špičkovou kvalitu obrazu díky mimořádnému rozlišení 4K UHD při 60 fps anebo díky podpoře technologie 3D, HDR, podpoře širšího barevného gamutu BT.2020 a HDCP2.2.

  Díky HDR zůstanou v zobrazovaném obraze zachovány všechny detaily, které by jinak zůstaly ztracené v nejtmavších nebo nejsvětlejších částech obrazu. Obraz s HDR tak působí mnohem dynamičtěji a živěji. Rozlišení 4K Ultra HD je pak v tuto chvíli špičkou v rozlišení, která vám může být nabídnuta. Jedná se o rozlišení, které zajistí, že i ten nejmenší detail na obrazovce bude ostřejší a zřetelnější což ve výsledku vytvoří neuvěřitelně realistický obraz, který vás doslova přenese do dění na scéně.

  Vychytaná konstrukce a konfigurace
  Receiver disponuje dokonale vyladěnou konstrukcí i konfigurací pro dosažení mimořádné čistoty zvuku. Za tímto účelem je šaši receiveru odstíněno od okolního rušení a přizpůsobeno k minimalizaci vibrací. Dále pak receiver využívá diskrétní konfiguraci zesilovače a PLL obvod pro potlačení jitteru. To vše přispívá k mimořádným zvukovým vlastnostem receiveru.

  HDMI CEC pro jednoduché ovládání
  Když je přístroj připojen k CEC kompatibilnímu televizoru, bude se zapínat a vypínat spolu s televizorem a k ovládání hlasitosti můžete použít dálkový ovladač televizoru. CEC poskytuje také pokročilé funkce s ostatními komponenty. Například můžete dálkový ovladač receiveru použít k ovládání hudebních funkcí přehrávače.

  Klíčové vlastnosti
  5.1 kanálový receiver s výkonem 100 W na kanál s mohutným prostorovým zvukem podporující Bluetooth technologii. Kromě toho jistě také oceníte funkci Compressed Music Enhancer pro Bluetooth, DTS-HD, Dolby Audio, YPAO optimalizaci zvuku, HDCP2.2, Cinema DSP anebo podporu 3D, 4K UHD a HDR. Samozřejmostí receiveru je také ECO mód pro snížení spotřeby energie až o 20 %. FM/AM tuner, funkce automatického vypnutí. Dálkové ovládání. Rozměry 43,5 x 15,1 x 31,5 cm. Hmotnost 7,4 kg.

  Šířka [mm]: 435
  Výška [mm]: 151
  Hloubka [mm]: 315
  Hmotnost [kg]: 7,4
  Počet kanálů: 5,1
  Výkon na kanál (W): 100
  FM/AM tuner: Ano
  Dálkové ovládání: Ano
  Odstup signálu od šumu (dB): 50
  Maximální spotřeba (W): 260
  Prostorové formáty zvuku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS 96/24, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
  Vstupy a výstupy: Aux In, coaxial, HDMI, Optický, RCA, USB
  Bluetooth: Ano
  Podpora 4k/UHD: Ano